Poštovné a doprava

Platby a doprava

 

JEDNOTLIVÉ ZPŮSOBY PLATEB

Kupující při zadání objednávky zadává jeden z níže uvedených zpusobů úhrady objednaného zboží. Sazby za doručení zásilky jsou uvedeny v dopravě.

Náš obchod nabízí následující způsoby plateb:

  Platba v hotovosti při převzetí zboží v případě rozvozu po Brně, Bučovicích ai v případě osobního odběru .   

  Platba dobírkou při převzetí zboží.  Zboží je zasláno prostřednictvím kurýrní služby GLS, PPL  nebo České pošty, která přebírá pro prodávajícího platbu od kupujícího.

  Platba bankovním převodem na účet prodávajícího. Před převodem částky na náš úcet je třeba vyčkat na výzvu k zaplacení, která se uskuteční až na základě kompletnosti objednávky a odsouhlasení ceny za přepravu. Ihned po obdržení částky v plné výši na náš účet Vám bude zboží zasláno prostřednictvím zvoleného přepravce.

Číslo bankovního účtu: 86-4173200287/0100 vedený u Komerční banky. Nezapomeňte uvést variabilní symbol, tedy číslo Vaší objednávky. Platby přijímáme v CZK.

 

DOPRAVA A POŠTOVNÉ

Prodávající zajistí dopravu zboží na místo určené kupujícím. Prodávající nese všechna rizika spojená s přepravou zboží (ztráta, znicení, poškození zboží). Kupující pri převzetí zásilky od prodávajícího bezprostředne ověří stav a množství dodaného zboží, správnost druhu a úplnost zboží, aby v případe ztráty nebo poškození dodávky bylo možno uplatňovat náhradu škod u přepravce. V případe poškození zboží při přeprave kupující sepíše se zástupcem dopravce zápis o poškození zboží a o této skutečnosti neprodleně vyrozumí prodávajícího. Po vzájemné dohodě mu bude ihned expedováno nové zboží.

Provozovatel internetového obchodu si vyhrazuje právo cenu dopravy upravovat dle momentální potřeby a při případných změnách cen dopravců a prepravních služeb. Závazná cena za dopravu zásilek je cena uvedená v potvrzení objednávky kupujícímu.

Náš obchod nabízí následující typy doprav:

 OSOBNÍ ODBĚR

Osobní odběr na adrese: Psí salon Bučovice, Slavkovská 92 , pracovní doba PO-PÁ 13.00 - 17.00 hodin. V případě, že se Vám doba odběru nehodí, můžete si dohodnout individuální dobu odběru na telefonním čísle 603431240 nebo 603852753. Až bude zboží připravené k odběru, budeme Vás kontaktovat ohledně domluvení termínu převzetí zboží.

 ROZVOZ ZBOŽÍ v BRNĚ a v Bučovicích.  Rozvoz po Brně, na trase Brno - Bučovice, v Bučovicích a blízkém okolí (po předchozí domluvě) Vám poskytujeme ZDARMA.

 PPL.  Kurýrní služba nabízí moderní, rychlou a spolehlivou přepravu zboží po celém území České republiky. Není-li zásilka na první pokus doručitelná, zanechá zasílatel na uvedené adrese písemnou zprávu o úmyslu zásilku doručit a pokus s doručením opakuje ješte jednou následující pracovní den. Není-li možno zásilku z důvodu na strane příjemce ani na druhý pokus doručit, vyžádá si zasílatel další dispozice od příkazce. Případné další pokusy o doručení zásilky příjemci, krátkodobé uložení zásilky ve skladu zasílatele nebo přeprava zásilky zpet k odesílateli jsou však zpoplatněny. Mohou se posílat zásilky do 40 kg. Kurýrní službu doporučujeme volit v případe, že zboží mužete prevzít přes den v práci nebo doma a také, když objednáváte težší nebo krehčí zboží (přepravky, zásobníky na krmivo, atd.) V případě převzetí zásilky od dopravce nemá kupující žádné nároky na pozdější reklamace poškozené zásilky vůči prodávajícímu. Převzetím zásilky je další reklamace ohledně poškození a neúplnosti zásilky řešena pouze s dopravcem. Jednotná cena:  150 Kč včetne DPH za každý balík nad 15 kg (tzn. že každý balík nad 15 kg bude znovu účtován poplatek)

Na území České republiky doručíme balíky do všech měst a obcí následující pracovní den po převzetí, v čase od 8.00 do 17.00 hod. Poskytujeme rychlou a efektivní přepravu balíků do domu.    Cena přepravy:150 Kč včetně DPH za každý balík nad 15 kg

   ČESKÁ POŠTA –

Balík do ruky:  cena 150,- Kč za každý balík (nad 15 kg bude účtován poplatek za každý balík.

Česká pošta . ČP dodá  balík následující pracovní den po dni podání, vždy přímo na udanou adresu.. Pokud nebude adresát zastižen, zanechá Česká pošta písemné upozornění o uložení zásilky. Ta je na pošte uložena po dobu 7 dní. Mohou se posílat zásilky o maximální hmotnosti 30kg - POZOR: 2x15 kg granulí již přesahuje 30 kg (nutno připocítat váhu obalu). V případe vyšší hmotnosti bude zásilka rozdělena do více balíků. Zároveň pokud povaha zásilky neumožňuje zabalení do jednoho balíku (např. velké škrabadlo + WC pro kočky, atd.), bude zásilka rozdělena do více balíků. Za každý takto vzniklý balík je účtováno poštovné ve výši 150 Kč. Nepřevezme-li kupující předmět plnění z důvodu ležících na jeho straně (např. není i přes dohodnutý termín přítomna kupujícím určená osoba nebo není schopen uhradit kupní cenu), nese kupující náklady spojené s opakovaným dodáním v plné výši. V případě převzetí zásilky od dopravce nemá kupující žádné nároky na pozdější reklamace poškozené zásilky vůči prodávajícímu. Převzetím zásilky je další reklamace ohledně poškození a neúplnosti zásilky řešena pouze s dopravcem.


 

Při objednávce nad 150 kg závoz ZDARMA v Jihomoravském kraji.  výhodné zejména pro chovatelské stanice a kynologická sdružení.

           

 

Flash player is not installed in your browser. Get Flash now on
www.adobe.com